امروز شنبه 10 آبان 1399

سبد خرید

پیگیری سفارش

کد رهگیری  
تصویر امنیتی  

گل مناسب روز خواستگاری

8 / 10
از 15 کاربر

"گل مناسب مراسم خواستگاری"

پیش از هر چیز به شما برای تصمیم به خواستگاری از فرد مورد علاقه تان تبریک می گوییم. باید توجه داشته باشید که یک سبد گل رمانتیک، گرفتن بله از عشق شمما را تضمین نمی کند ولی بدون شک، نقش مهمی را ایفا می کند و برای همیشه در خاطر او خواهد ماند. پس با دقت به نکات زیر دقت نمایید.

سبد یا دسته گل؟

سبد گل حالتی شیک و رسمی و دسته گل حالتی دوستانه دارد. انتخاب هر کدام از آنها به میزان شناخت خانواده ها از یکدیگر بستگی دارد. اگر از قبل روابط دوستانه ای دارید، می توانید یک دسته گل زیبا و مناسب سلیقه فرد مورد نظرتان تهیه کنید. و اگر هزینه برایتان مطرح نیست، از سبد گل غافل نشوید. سبد گل به دلیل رسمی تر بودن، به شما وجه قابل قبولی می دهد. فراموش نکنید که تقدیم کردن گل نشانه سلیقه و احترام خانواده داماد به خانواده عروس است پس خساست به خرج ندهید.

 

 

رنگ و گل مناسب سبد گل خواستگاری

اگر در گذشته به فرد مورد علاقه تان گل هدیه داده اید، بهترین کار اینست که از گل ها و رنگ مورد پسند وی انتخاب کنید. اگر هیچگونه شنختی از عروس خانم و خانواده او ندارید، پس به سراغ گل های قرمز که نشانه عشق هستند، نروید. گل هایی با رنگ سفید، صورتی، یاسی مناسب هستند.

گل رز، ارکیده، زنبق، لیلیوم، آنتریوم و استرزیا گل هایی شیک و مناسب سبد گل هستند که می توانید 2 یا چند مدل از آنها را در رنگ های متنوع در سبد گل خود تزیین کنید.

"استفاده از مطالب سايت دنیای گل برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است"

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

پیگیری آنلاین

تبلیغات

خرید آسان از دنیای گل