امروز دوشنبه 10 آذر 1399

سبد خرید

پیگیری سفارش

کد رهگیری  
تصویر امنیتی  

طریقه ساخت جعبه گل

8 / 10
از 15 کاربر

یکی از بهترین هدیه ها به کسی که دوستش دارید، جعبه گل است. گاهی دادن یک شاخه گل می تواند تمام احساسات شما را به طرف مقابلتان انتقال دهد. جعبه گل می تواند یک هدیه ارزشمند برای دوستان شما باشد. در این بخش از وب سایت گل فروشی آنلاین دنیای گل قصد داریم به آموزش ساخت جعبه گل بپردازیم. در گذشته بیشتر افراد گل را به صورت دسته گل و یا سبد گل هدیه می دادند اما با روی کار آمدن جعبه گل بیشتری افراد از آن به عنوان جایگزینی برای دسته و سبد گل استفاده می کنند. دلیل آن نیز زیبایی بیشتر باکس گل می باشد. از نظر قیمت گل نیز جعبه با دسته گل و یا سبد گل تقریبا در یک رده قرار دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا روش ساخت جعبه گل را برای شما عزیزان شرح دهیم.

وسایل مورد نیاز

جعبه که بر اساس سلیقه خود جنس آن را انتخاب می کنید که ممکن است شیشه ای ، مقوایی و یا چوبی باشد. البته با استفاده از مقوا خودتان هم می توانید جعبه را بسازید. فقط نکته ای که باید به آن توجه نمایید تعداد گل هایی است که قصد دارید در داخل جعبه قرار دهید. علاوه بر این سعی کنید جعبه ای را انتخاب کنید که از استحکام بیشتری برخوردار باشد تا دوام بالاتری داشته باشد.

طریقه ساخت جعبه گل

وسیله دیگری که برای ساخت جعبه گل نیاز است، اسفنج است که باید نمونه ای را انتخاب کنید که بتواند به خوبی آب را به خود جذب کند و گل ها بتوانند از آب جذب شده در آن مدت زمان بیشتری استفاده کنند و شادابی خود را حفظ کنند.

گام بعدی به کپسول نیاز دارید. در انتهای جعبه گل باید از کپسول که در واقع یک محفظه از آب بدون فلوراید می باشد استفاده نمایید. این محفظه محل قرار گیری گل ها بوده و از خیس شدن جعبه گل جلوگیری می کند. همین امر موجب می شود تا جعبه گل ماندگاری بیشتری داشته باشد.

خرید گل به تعداد مورد نیاز که بستگی به سلیقه و همچنین بودجه مالی شما دارد.

و در نهایت به نایلون و روبان برای ساخت جعبه گل نیاز خواهید داشت.

آموزش تهیه جعبه گل

ابتدا در انتهای جعبه نایلون و کپسول را قرار دهید سپس با توجه به ابعاد جعبه و همچنین تعداد شاخه های گل ، اسفنج را ببرید. معمولا ارتفاع اسفنج باید یک سوم ارتفاع جعبه گل باشد. سپس اسفنج را بر روی نایلون قرار دهید تا آب داخل آن به جعبه نفوذ نکند، شاخه گل ها را با توجه به اندازه جعبه گل  کوتاه نموده و در نهایت داخل اسفنج فرو کنید. این کار را تا زمانی که گل ها کل جعبه را پر کنند تکرار نمایید. پس از پر شدن جعبه گل ، مطابق با سلیقه خود و رنگ گل ها ، رو بان را دور جعبه گل تزیین نمایید. برای تزیین همچنین می توانید از نگین نیز استفاده نمایید.

در صورتی که زمان کافی برای ساخت جعبه گل را ندارید می توانید از گل فروشی آنلاین دنیای گل بهترین ، با کیفیت ترین و زیباترین جعبه های گل را خریداری نمایید. برای سفارش جعبه گل از گل فروشی دنیای گل با ما تماس بگیرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

پیگیری آنلاین

تبلیغات

خرید آسان از دنیای گل