امروز شنبه 10 آبان 1399

سبد خرید

پیگیری سفارش

کد رهگیری  
تصویر امنیتی  

بهترین زمان خرید گل

8 / 10
از 15 کاربر

بهترین زمان خرید گل چه زمانی است؟

در هنگام خرید گل به این نکته  توجه داشته باشید که هر گلی نیاز به رشد در یک فضای مناسب با توجه به نوع گل و نیازهایش دارد. بنابراین زمانی که میخواهید خرد گل را انجام دهید باید به شرایط آن دقت کنید . به عنوان مثال بعضی از گل ها هستند که برای فصول گرما بسیار مناسب اند و برخی از گل های دیگر برای فصول سرد و جزئیات دیگری از این قبیل...

شما زمانی که گل میخرید باید به فصلی که در آن قرار دارید بسیار توجه کنید . و گل مناسب آن فصل را بخرید . اگر در فصل زمستان هستید در هنگام خرید گل ، گلی را بخرید که به سرما مقاوم است. گلهای مقاوم به سرما برای فصول سرد مانند زمستان بسیار مناسب اند.

علاوه بر این اگر میخواهید گلی را که در زمان مخصوص خودش نیست را خریداری کنید میتوانید شرایطی مشابه را برایش در گلخانه ایجاد کنید . مثلا یک نوع گل را در نظر بگیرید که فصل خرید آن در فصل تابستان است اما شما میخواهید که امر خرید گل را در فصل زمستان خریداری کنید . کاری که باید بکنید این است که اگر این گل را در زمستان خریداری نمودید ، شرایطی مشابه شرایط آب و هوا و تغییرات دمایی فصل تابستان را در گلخانه برای آن شبیه سازی کنید. این از ترفندهایی است که بتوانید خرید گل را در فصلی غیر از زمان مخصوص آن گل خریداری کنید.

بهترین زمان خرید گل

بعضی از گل ها در فضا و شرایط طبیعی باغچه نیز قابل نگه داری و مراقبت هستند . اما برخی دیگر از نمونه گل ها هستند که در گلدان نگهداری می شوند و در این گلدان میتوانند در فضاهای مختلفی حضور داشته باشند مثل بالکن و تراس و فضای حیاط و یا فضای گلخانه . این نوع گل ها چون در گلدان هستند و قابلیت جابجایی دارند براحتی میتوانند در فضایی که برای انها در نظر گرفته شده است حضور یابند مثل گلخانه . و دیگر نیازی نیست که بخواهند حتما در همان فصلی که باید ، خریداری شوند . و این یکی از مزیت های مهم برای گلهایی است که در داخل گلدان قرار دارند و رشد می کنند.

نگهداری از گل ها در گلدان به ما کمک میکند که بتوانیم از این گلهای زیبا حتی در خارج از فصل خریدشان استفاده کنیم و لذت ببریم چرا که بودن این گلها در کنار ما باعث میشود که بتوانیم از عطر عالی آنها همراه با زیبایی خاصشان که به محط می بخشند استفاده کرده و لذت ببریم .

استفاده از گلدان های پر از گل در فصل های گرم و روزهای گرم میتواند خنکی خاصی را به فضا ببخشد و گرمای محیط را از بین ببرد و این نیز یکی دیگر از مزیت هایی است که داشتن گلدان در محیط خانه باشد.

البته در هنگام تهیه گلدان به این نکته توجه کنید که انتخاب گلدان برای گل بسیار مهم است و این امر به نوع گل و میزان فضای مورد نیاز ان برای ریشه هایش و سایر موارد بستگی دارد . پس حتما سعی کنید قبل از انتخاب گلدان برای گل مورد نظرتان نوع آنها را کاملا بشناسید و شرایطی را که میخواهند را از لحاظ میزان فضا و نوع گلدان انتخابی در نظر بگیرید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

پیگیری آنلاین

تبلیغات

خرید آسان از دنیای گل