امروز چهارشنبه 7 اسفند 1398

سبد خرید

پیگیری سفارش

کد رهگیری  
تصویر امنیتی  

نمایشگاه گل و گیاه در مشهد برگزار می‌شود

10 / 10
از 1 کاربر

به گزارش گروه اقتصاد شهرآراآنلاین رئیس اتحادیه گل‌فروشان و فروشندگان سموم دفع آفات نباتی مشهد در این زمینه گفت: سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد از ٢٩‌اردیبهشت در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود و تا دوم خرداد ادامه می‌یابد.

محمود علیان‌نجف‌آبادی‌ اظهار داشت: این نمایشگاه در دو بخش نمایش و فروش برگزار می‌شود، ضمن آنکه در حاشیه آن هر شب سه کارگاه آموزشی برپا می‌گردد.

وی افزود‌: برگزاری پنج کارگاه گل‌‌آرایی در هر روز شامل نگهداری گیاهان آپارتمانی، شناخت و مبارزه با آفات‌، گل‌درمانی‌، نگهداری و تکثیر کاکتوس برای علاقه‌مندان به گل و گیاه، از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.

به گفته وی، از دیگر برنامه‌های جنبی نمایشگاه گل وگیاه مشهد، برگزاری دو ساعت مشاوره رایگان گیاه‌پزشکی برای بازدیدکنندگان است.

علیان افزود: نرخ‌گذاری اقلام موجود در نمایشگاه را کارشناسان اتحادیه انجام می‌دهند و گل و گیاه عرضه شده در این نمایشگاه، با برچسب قیمت در معرض فروش و بازدید عموم قرار می‌گیرد. وی افزود‌: بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه نیز در نمایشگاه حضور دارند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا دریافت گزارش مردمی، به‌سرعت موضوع را پیگیری و رسیدگی می‌کنند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

پیگیری آنلاین

تبلیغات

خرید آسان از دنیای گل